ran.ohome

en | pl | ukDARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁBEZPIECZNE ZAKUPYZaloguj się

Contigo, kubki termiczne

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową markę w naszym sklepie z akcesoriami kuchennymi. Jako ze współpracujemy z największymi firmami w branży AGD. Nie mogło zabraknąć w naszej ofercie lidera w produkcji kubków termicznych i butelek firmy Contigo. Marka numer 1 w sprzedaży kubków i butelek w USA. Kubki i butelki Contigo są dostępne w wielu stylowych, modnych nasyconych kolorach czyniąc je pięknym praktycznym dodatkiem codziennego szybkiego życia.

Technologia AUTOSEAL®


Opatentowana technologia AUTOSEAL® w wybranych modelach kubków termicznych i butelkach zamyka kubek automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami czyniąc je w 100% szczelnymi. Wybrane modele kubków termicznych utrzymują najdłużej ciepło ze wszystkich obecnie dostępnych kubków aż do 4 godzin lub zimno aż do 12 godzin czyniąc je idealnymi i w zimie i w lecie. Opatentowana w kubkach technologia AUTOSEAL® była pierwszą innowacją, a teraz stał się nr 1 w Ameryce w śród kubków termicznych. Jego 100% szczelność i wygoda użytkowania eliminuje możliwość rozlania się płynu bez względu na to gdzie jesteś czy w samochodzie, w biurze czy domu.
Technologia AUTOSEAL® jest niezwykle prosta w użytkowaniu dzięki czemu możemy pić z kubka używając jednej ręki. W momencie gdy chcemy się napić, wciskamy przycisk co zwalnia uszczelkę dzięki czemu możemy się napić. W chwili puszczenia przycisku uszczelka się zamyka i kubek staje się w 100% szczelny. Technologia AUTOSEAL® jest wykorzystywana w kubkach termicznych jak i w kubkach dla dzieci.
CONTIGO® w swoich wszystkich kubkach termicznych wykorzystuje technologię izolacji próżniowej która polega na stosowaniu w kubkach dwóch ścianek między którymi znajduje się próżnia. Takie rozwiązanie zapewnia kubkowi niezwykłe właściwości termiczne. Kubki w których wykorzystuje się technologię izolacji próżniowej potrafią utrzymywać ciepło do 6godz a zimno do 12godz. Stosowanie podwójnych ścianek pozwala zapobiec kondensacji zewnętrznej, czyli osadzaniu się wody na zewnętrznych ściankach kubka. Izolowane próżnią butelki i kubki podróżne są idealne do szerokiej gamy zajęć sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu, a także dla turystów i dzieci.
Zapraszamy do zakupów.
#:

Nazwa+Cena

Copyright © 2019 sklep ran.o home

WEB DEV: sklepu.com, fotografia produktowa