ran.ohome

en | pl | ukDARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁBEZPIECZNE ZAKUPYZaloguj się

Formy i Blachy do pieczenia

Jeśli szukasz porządnej blachy do pieczenia to dobrze trafiłeś! Posiadamy od podstawowych do profesjonalnych form. Na wszystkie produkty obowiązuje gwarancja producenta. Formy są czołowych marek - dr. oetker, fackelmann, zenker z dużym zapleczem doświadczenia w ich produkcji a dodatkowo sami selekcjonujemy aby zapewnić jakość zakupów. Artykuły są dostępne ze wszystkich rodzai materiałów obecnych aa rynku, takich jak stal, aluminium, emalie czy silikon. W przypadku problemu z wyborem służymy pomocą w podjęciu wyboru. Każda forma i blacha posiada atest bezpieczeństwa z kontaktem z żywnością.

Jakie formy są najlepsze

Każda forma ma swoje podstawowe działanie w zależności od jej typu. Zatem podstawowym pytaniem jest co chcemy upiec aby stwierdzić jaki typ formy jest najlepszy do danego ciasta albo potrawy. W przypadku ciast jest najszerszy wybór z uwagi, że nie wymagają wysokich temperatur. Dlatego powstały formy silikonowe. Które ze względu na trwałość, nie mogą być używane w piekarnikach, przekraczających zazwyczaj 220' C. Warto tutaj napomknąć o silikonie platynowym, który jest wykorzystywany przez markę Lekue. Silikon ten jest używany także w chirurgii przez lekarzy z uwagi na swoje całkowite bezpieczeństwo. Więcej informacji o tym materiale można przeczytać tutaj. Natomiast materiał zalecany przy mięsach i pizzy to wysokiej jakości emalie (seria produktów Emaille Dr. Oetkera) lub żeliwo, gdzie większość może być nawet używanych przy 400'C

Blachy z powłoką nieprzywierającą

Jeśli produkt jest sygnowany dodatkową informacje o powłoce nieprzywierającej, należy pamiętać o zachowanie ostrożności przy przechowywaniu i użytkowaniu takiej formy do pieczenia. Materiał, który został użyty do stworzenia ów powłoki jest zawsze podatny na wybrany czynnik chemiczny lub fizyczny. Emalie są jednymi z najodporniejszych materiałów stosowanych w najdroższych formach. Niektóre modele są odporne na zarysowania w tym nawet nożami a dodatkowo są kwasoodporne.

Czy forma do pieczenia nadaje się do

Większość blach do pieczenia posiada szczegółowy opis z jej przeznaczeniem. W przypadku ewentualnych uwag lub nieścisłości prosimy o wykorzystanie zakładki 'Zadaj pytanie', która od razu nas poinformuje o waszej chęci poznania większej liczby szczegółów.

#:

Nazwa+Cena

Wyświetlono rekordy od 1 do 36 (z 264 produktów)

Copyright © 2019 sklep ran.o home

WEB DEV: sklepu.com, fotografia produktowa