ran.ohome

en | pl | ukDARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁBEZPIECZNE ZAKUPYZaloguj się

Lekue

Lekue to przyjemność i praktyczność, to piękny wygląd i funkcjonalność. Produkty Lekue w naszym sklepie zrewolucjonizowały kuchnie całego świata, co czyni z nich miejsca dla nowych doświadczeń kuchennych i unikalnych doznań. Mieszanie smaków i kuchni; tworzenia receptur i ich testowanie, wszystko to pomaga dzieciom i dorosłym odkrywać przyjemność płynącą z gotowania w domu.

Dla Lékué tradycyjna kuchnia jest wyjątkową kuchnią, w której nowe technologie mogą być wprowadzone aby realizowanie przepisów było łatwiejsze, gdzie tworzone są nowe pomysły, które przekształcą nasze codzienne menu i gdzie każdy odkrywa, jak tworzyć wyjątkowe dania, w których kształty i kolory zachwycą najbardziej wymagające podniebienia.

W celu zaoferowania miłośnikom zdrowych posiłków, Lékué zawiera zbiór innowacyjnych propozycji z linii Healthy Cooking (Zdrowe Gotowanie/Pieczenie). The Steam Roaster, The Steam Case, The Steamer lub The Cooking Bag oferują nowe, unikalne i funkcjonalne alternatywy, dodatkowo specjalnie dla podniesienia jakości silikonowe produkty są stworzone z silikonu platynowego, ku uciesze receptur dzięki czemu nie jest potrzebny olej dla zrównoważonych i zdrowych posiłków. Te innowacyjne pomysły zostały potwierdzone w ostatnich latach, otrzymując prestiżowe międzynarodowe nagrody, w tym nagrody Dobry Wzór w 2007 i 2010 roku, de Comerç Barcelonie Cambra Innovation Award, The Trends Award w 2009 roku na Targach we Frankfurcie i The Best Hit Items 30 przez Nikkei Trendy w 2009 roku.

#:

Nazwa+Cena

Wyświetlono rekordy od 1 do 36 (z 91 produktów)

Copyright © 2019 sklep ran.o home

WEB DEV: sklepu.com, fotografia produktowa