ran.ohome

en | pl | ukDARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁBEZPIECZNE ZAKUPYZaloguj się

OXO

OXO dedykuje się w tworzeniu innowacyjnych produktów, które ułatwiają codzienne czynności. Producent traktuje konsumenta na pierwszym miejscu i przyjmuje uwagi do swoich produktów. Głównym celem jest stworzenie artykułów, które zapewnią nie tylko komfort użytkowania ale także jego skuteczność, tak aby z użytkowania wynikała radość i przyjemność. Jako sklep z szeroką gamą produktów nie mogliśmy odmówić takiej marce zaistnienia w naszym asortymecie.

Filozofia projektu

Design produktów OXO jest dostosowany dla każdego, oznacza to, że będą współgrać dla kobiet, mężczyzn, dzieci, osób starszych, lewo ręcznych lub prawo - bez różnicy, wszystkie artykuły są stworzone tak aby zaspokoić potrzeby każdego konsumenta.

Narodziny OXO

W 1990, po licznych badaniach, setkach modeli i dziesiątkach projektów, pierwsze 15 akcesoriów kuchennych, włącznie z najnowszą ikonową obieraczką, zostały wprowadzone do sklepów na rynek amerykański. Ergonomiczna konstrukcja oraz ich uniweralność wyznaczyły nowe standardy rynku i podniosły klienckie wymagania wraz z wydajnością użytkowania.

Testowany na ludziach

#:

Nazwa+Cena

Wyświetlono rekordy od 1 do 36 (z 178 produktów)

Copyright © 2019 sklep ran.o home

WEB DEV: sklepu.com, fotografia produktowa