ran.ohome

en | pl | ukDARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁBEZPIECZNE ZAKUPYZaloguj się

SIMPLEHUMAN

Każdego dnia znajdzie się okazja aby coś udoskonalić. To podstawowe myślenie marki simplehuman. Rozwiązując prostote, analizując problemy, tworzą wydajniejsze codziennie życie w domu. Zawsze proste, funkcjonalne i zbudowane tak aby się nie niszczyły. W dodatku konstruują tylko te produkty, które kochają sami używać. Produkty producenta simplehuman można często zauważyć w zagranicznych serialach takich jak: Gotowe na wszystko (Desperate Housewives), Dr House (House M.D.), Lost: Zagubieni, "CSI: Miami" i Herosi (Heroes). Jakim bylibyśmy sklepem, gdybyśmy nie zaopatrzyli was w tak porządne produkty.

Pasja tworzenia

Marka z obsesją doskonałości. Kiedy tworzyli kosze pedałowe, eksperymentowali z kątem nachylenia i wysokościa pedała aż do uzyskania odpowiedniego balansu i czucia. Ich sensorowe dozownik mają najszybszy czujnik, przez co podawane mydło jest pięcio krotnie szybsze od standardowych manualnych dozowników. Ociekacze do naczyń posiadają unikalny kąt i regulowany dziubek, dzięki czemu woda spływa prosto do zlewu. Wszystkie produkty zawsze są starannie przetestowane aby mieć pewność że działają jak należy i wytrzymają wiele lat.

Nasza duma

Jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu najlepsze produkty. Jako dystrybutor marki simplehuman nie mamy obaw ze sprzedażą produktów, ponieważ sami doskonale wiemy, że ta marka jest taka jak mówią - funkcjonalna, prosta i wytrzymała. Designie za to jest smukły i miły dla oka - dopasowuje się do każdego wnętrza.
#:

Nazwa+Cena

Wyświetlono rekordy od 1 do 36 (z 86 produktów)

Copyright © 2019 sklep ran.o home

WEB DEV: sklepu.com, fotografia produktowa