ran.ohome

en | pl | ukDARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁBEZPIECZNE ZAKUPYZaloguj się

Kitchen Craft

Kitchen Craft, została założona jako producent i hurtownia wyrobów metalowych i artykułów gospodarstwa domowego i jest nadal prowadzona przez bezpośrednich potomków założyciela, Thomasa Planta. Andrew Richard i Peter którzy są obecnymi prezesami firmy są pra-prawnukami Thomasa. Wielu klientów firmy nadal odnosi się do nich, jako marki "Thomas Plant". Odzwierciedla to bogate dziedzictwo firmy. Obecnie marka należy do Lifetime Brands, Inc., wiodący globalny dostawca kuchennych produktów i innych przedmiotów stosowanych w domu.

Kolekcje i marki

Kitchen Craft posiada ukategoryzowane produkty na zasadzie specjalnych linii marek. Każda podmarka (ponad 15) posiada swoje oddzielne logo oraz specyficzne przeznaczenie w kuchni lub wyselekcjowany styl.

Sweetly Does It

Jedna z najpopularniejszych podmarek Kitchen Craft. Produkty wyróżnia słodka, pastelowa kolorystyka. Cała gama produktów, przeznaczona jest głównie wypieków z dużym nastawieniem na ich ozdabianie i upiększanie.

World of Flavours

Kolekcja, która wyselekcjonowała produkty z przeróżnych kultur świata. Znajdziemy w niej podstawowe przybory do pieczenia ale także dozowniki do oleju, przybory do pizzy, pierogów itp.

MasterClass

Dla inspiracji wielkich kucharzy. Marka premium, posiadając ponad 300 wyjątkowych kuchennych przyborów, gadżetów, noży i akcesorii do pieczenia.

#:

Nazwa+Cena

Wyświetlono rekordy od 1 do 36 (z 175 produktów)

Copyright © 2018 sklep ran.o home

WEB DEV: sklepu.com, fotografia produktowa